Kolejny kielecki akcent w tanecznym programie stacji tvn -...

  Kolejny kielecki akcent w tanecznym programie stacji tvn - Tomek Barański jesienią będzie walczył o głosy widzów (zdjęcia)

  Elzbieta ZEMSTA, zemsta@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tomasz Barański

  Tomasz Barański ©Fot. ZOOM

  <b>Tomek Barański</b>, tancerz pochodzący z Kielc wystąpi w 12 edycji tanecznego show stacji TVN - "Taniec z gwiazdami". Partnerką Tomka będzie młoda aktorka <b>Maria Niklińska</b>, córka prezenterki TVP 2 - <b>Jolanty Fajkowskiej</b>.
  Tomasz Barański

  Tomasz Barański ©Fot. ZOOM


  Tomasz Barański Fot. ZOOM

  Tomasz Barański
  (fot. Fot. ZOOM)

  Po bardzo udanym występie Tomka w programie You Can Dance, w którym - przypomnijmy - zajął czwarte miejsce i był ulubieńcem zwłaszcza żeńskiej części publiczności, teraz zobaczymy Tomka już nie w roli ucznia, a nauczyciela.

  Stacja TVN nie pozwala zapomnieć o osobach, które zapadły w pamięci widzów, dlatego też nie dziwi fakt, że to właśnie kielecki tancerz spośród licznego grona chętnych do udziału w programie, został wybrany, aby partnerować kolejnej gwieździe.

  Tomek będzie trzecim kielczaninem, który reprezentuje nasz region w popularnym telewizyjnym show. W drugiej i czwartej edycji tańczyła Edyta Herbuś - długoletnia taneczna partnerka Tomka Barańskiego, zaś w ostatniej, jedenastej edycji wraz z Arturem Barcisiem tańczyła Paulina Biernat - wychowanka kieleckiego klubu Jump.

  Gwiazdy w tańcu

  Przygotowania do programu już się rozpoczęły. Tomek wraz ze swoją partnerką Marysią Niklińską ćwiczą całymi dniami, bo do pierwszego odcinka zostało tylko dwa tygodnie.
  - Marysia jest fantastyczną osobą i na razie próby idą świetnie - zdradził nam kielecki tancerz.

  Jego partnerka - Maria Niklińska to dwudziestosiedmioletnia aktorka. Telewizję ma we krwi, gdyż jej mamą jest dziennikarka TVP 2, Jolanta Fajkowska. Mimo młodego wieku Marysia ma już sporo ról na koncie. Zaczynała jako współprowadząca program dla młodzieży "5-10-15". Grała w serialach "Pierwsza miłość", "Na dobre i na złe". Jej debiutem filmowym była rola Żywi w "Starej baśni" Jerzego Hoffmana. Zagrała również Tosię w filmie "Ja wam pokażę!" Maria dużo gra w teatrach: W "Ślubach panieńskich" w reżyserii Jan Englerta w Teatrze Narodowym grała Anielę.

  W tym roku wystąpiła również w sztuce "Pamiętnik cnotliwego rozpustnika" w reżyserii Emiliana Kamińskiego w Teatrze Kamienica.
  - Jeśli praca będzie nam się układała tak jak do tej pory, to będzie bardzo dobrze - mówi o swojej podopiecznej Tomek Barański.

  Pierwszy odcinek show już 5 września. Oficjalny skład 12 edycji Tańca z Gwiazdami jeszcze do końca nie jest znany. Wiadomo już, że w jesiennej edycji show wystąpi Robert Korzeniowski - znany chodziarz, bokser Andrzej Gołota, a także Anna Kalata, minister pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, superniania Dorota Zawadzka oraz aktor Andrzej Deskur - gwiazda serialu "Majka" oraz aktorka Patrycja Kazadi znana z serialu "Rodzina zastępcza".

  Nowy Jork w styczniu?

  Tomek Barański liczy na dobrą zabawę w programie "Taniec z Gwiazdami" i nie ukrywa, że także na wsparcie sms'owe ze strony rodaków z Kielc.
  - Podczas programu You Can Dance otrzymałem od kielczan ogromne poparcie. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie - śmieje się Tomek.

  Udział w programie to jednak nie jedyna pozytywna zmiana z życia kieleckiego tancerza. Okazuje się bowiem, że Tomek dostał stypendium na wyjazd do Nowego Jorku, gdzie jako wolny strzelec będzie uczył się tańca w najlepszych szkołach!

  - Agustin Egurolla wraz z trzema kolegami zainwestowali we mnie i chcą, aby pojechał do Nowego Jorku. Będę tam jako wolny strzelec chodził na zajęcia między innymi do Broadway Dance Center, czyli do słynnej szkoły, gdzie wykładają najlepsi na świecie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to wyjadę do Nowego Jorku w styczniu - mówi Tomek Barański.
  Maria Niklińska Fot. ZOOM

  Maria Niklińska
  (fot. Fot. ZOOM)


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka