Korona II Kielce zremisowała z Unią w Tarnowie 1:1

(SAW)
Rezerwy Korony zremisowały z Unią w Tarnowie.
Rezerwy Korony zremisowały z Unią w Tarnowie. Sławomir Stachura
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej Korona II Kielce zremisowała z Unią w Tarnowie 1:1

Unia Tarnów – Korona II Kielce 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Hubert Laskowski 24, 1:1 Piotr Drozdowicz 43.

Korona II: Łodej - Rymaniak, Wrześniewski, Rogala, Bednarski (46. Pietras) - Zając, Trafford, Załęcki, Pilipczuk (74. P. Paprocki) - Laskowski (74. Słaby), Przybyła (65. A. Paprocki).

Unia: Dybowski – Pawlak, Bartkowski, Witek, Węgrzyn - Drozdowicz (67. Nowak), Kazik, Wrzosek (70. Zawrzykraj), Hebda (70. Iwanek), Biały - Popiela.

Kartki: żółte: Hebda, Pawlak (Unia), Załęcki, Rymaniak (Korona). Sędziował: Michał Fudala (Brzesko). Widzów: 300.

Wzmocniona graczami z pierwszego zespołu Korona II miała w Tarnowie wielką przewagę, ale udało się jej jedynie zremisować.

Korona zdobyła prowadzenie w 24 minucie, gdy Hubert Laskowski wykorzystał dobre podanie Tomasza Zająca i zdobył prowadzenie dla kieleckiej drużyny. Tuż przed przerwą gospodarze zdołali jednak doprowadzić do remisu, a w drugiej połowie, mimo wielu okazji, żadnej nie udało się już wykorzystać.

- Warunki do gry były trudne, przez całe spotkanie padał deszcz i boisko było grząskie. To nam nie ułatwiło zadania. Cały zespół zagrał jednak na dobrym poziomie, realizował zadania taktyczne, choć nie ustrzegliśmy się błędu przy straconej bramce – podsumował mecz Arkadiusz Bilski, trener Korony.

To był drugi z rzędu remis rezerw, gdyż przed tygodniem w Kielcach uzyskały bezbramkowy remis z Garbarnią Kraków.