Korona Kielce wygrała z Lechem Poznań 3:2 w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski! [ZDJĘCIA, WIDEO]

dor
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce wygrała u siebie z Lechem Poznań i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski. Do 80 minuty prowadziła 3:0, ale w końcówce rozprężenie w szeregach defensywy gospodarzy wykorzystał Lech i zdobył dwie bramki. Zwycięstwo kielczan nie było jednak zagrożone.-Wygraliśmy zasłużenie, zrobiliśmy kolejny krok do mistrzostwa. Niepotrzebnie tylko doszło do nerwowej końcówki - mówił Marek Mierzwa, trener Korony.  Korona Kielce – Lech Poznań 3:2 (2:0)Bramki: Daniel Szelągowski 23 z karnego, Kacper Rogoziński 45,  ArturPiróg 63 – Kacper Wachowiak 80, Jakub Białczyk 90+3.Korona: Sokół – Gawlik, Bartosiak (80. Świderski), Bujak, D. Lisowski – Prętnik, Petrović (80. J. Gurski) – J. Górski (86. Sowiński), Szelągowski, Piróg – Rogoziński.Dorota Kułaga
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce wygrała u siebie z Lechem Poznań i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski. Do 80 minuty prowadziła 3:0, ale w końcówce rozprężenie w szeregach defensywy gospodarzy wykorzystał Lech i zdobył dwie bramki. Zwycięstwo kielczan nie było jednak zagrożone.-Wygraliśmy zasłużenie, zrobiliśmy kolejny krok do mistrzostwa. Niepotrzebnie tylko doszło do nerwowej końcówki - mówił Marek Mierzwa, trener Korony. Korona Kielce – Lech Poznań 3:2 (2:0)Bramki: Daniel Szelągowski 23 z karnego, Kacper Rogoziński 45, ArturPiróg 63 – Kacper Wachowiak 80, Jakub Białczyk 90+3.Korona: Sokół – Gawlik, Bartosiak (80. Świderski), Bujak, D. Lisowski – Prętnik, Petrović (80. J. Gurski) – J. Górski (86. Sowiński), Szelągowski, Piróg – Rogoziński.Dorota Kułaga Zdjęcia Dorota Kułaga
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce wygrała u siebie z Lechem Poznań i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski. Do 80 minuty prowadziła 3:0, ale w końcówce rozprężenie w szeregach defensywy gospodarzy wykorzystał Lech i zdobył dwie bramki. Zwycięstwo kielczan nie było jednak zagrożone. -Wygraliśmy zasłużenie, zrobiliśmy kolejny krok do mistrzostwa. Niepotrzebnie tylko doszło do nerwowej końcówki - mówił Marek Mierzwa, trener Korony. Korona Kielce – Lech Poznań 3:2 (2:0) Bramki: Daniel Szelągowski 23 z karnego, Kacper Rogoziński 45, Artur Piróg 63 – Kacper Wachowiak 80, Jakub Białczyk 90+3. Korona: Sokół – Gawlik, Bartosiak (80. Świderski), Bujak, D. Lisowski – Prętnik, Petrović (80. J. Gurski) – J. Górski (86. Sowiński), Szelągowski, Piróg – Rogoziński.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani