Korona wygrała Z GKS Katowice (wideo, zdjęcia)

Poważnie osłabiona Korona Kielce wygrała z GKS Katowice 2:0
Korona wygrala z GKS Katowice

Korona wygrała z GKS Katowice

ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO"

Trenerzy o meczu Korony Kielce z GKS Katowice

Włodzimierz Gąsior, trener Korony: - Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, bo GKS w rundzie rewanżowej nie przegrał, zdobył więcej punktów od nas. Pierwsza połowa była wyrównana, po przerwie zmiana Kiełba na Michałka zadecydowała, że wygraliśmy. Poza tym odniosłem wrażenie, że lepiej wytrzymaliśmy ten mecz pod względem kondycyjnym. W drugiej połowie mieliśmy znaczącą przewagą. Skończyło się na 2:0, a mogliśmy się pokusić jeszcze o jedną, dwie bramki.

Adam Nawałka, trener GKS: - Akcje indywidualne zadecydowały o tym, że przeciwnik zdobył dwie bramki i zaczął dyktować warunki gry. Prowadząc 2:0 piłkarze Korony rozgrywali piłkę bardzo swobodnie. My też mieliśmy sytuacje, ale Krzyśkowi Kaliciakowi i Grześkowi Górskiemu zabrakło precyzji.