Korona wywalczyła punkt z Widokiem

(KAR)
W sobotnim meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, Korona Kielce zremisowała u siebie z Widokiem Lublin 1:1.

Korona Kielce - Widok Lublin 1:1 (1:0)

Bramka: Kornel Łosak 4 dla Korony.

Korona: Krążek - Smuga (41. Pierzchała), Czerwiak, Kowalczyk, Wiśniewski (73. Wołowiec) - Rybus, Wojsa, Gromulski (62. Zieliński), Jopek (52. Dziubek) - Mazurek (58. Brożyna), Łosak (62. Nowak).

Gospodarze objęli prowadzenie już w 4 minucie. Po zagraniu Michała Rybusa, gola strzelił Kornel Łosak. - Do przerwy byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Mieliśmy cztery lub pięć sytuacji, z których powinniśmy strzelić gole. Najlepszą z nich zmarnował Michał Mazurek, który po dośrodkowaniu Kornela Łosaka, z trzech metrów nie trafił do bramki gości. Ponadto Michał Rybus lobując bramkarza trafił w słupek. W drugiej połowie goście stworzyli jedną akcję, którą udało im się wykorzystać i zdobyć bramkę. W doliczonym czasie gry szansę na strzelenie zwycięskiego gola miał Wiktor Brożyna, ale niestety nie wykorzystał dogodnej sytuacji - powiedział Marek Graba, trener Korony.