Koszykówka. Patol Team najlepszy

/KAR/
W piątej 3 maja w hali w Stadnickiej Woli rozegrany został turniej koszykówki "Spring Cup", którego organizatorem było stowarzyszenie sportowe Fair Play.

W związku z tym, że do turnieju wśród gimnazjalistów zgłosił się tylko jeden zespół Pekin Skład Junior, zawody nie zostały rozegrane. Turniej odbył się natomiast w kategorii szkół średnich. Wzięło w nim udział sześć zespołów. Bezkonkurencyjny okazał się Patol Team. Drugie miejsce zajął Pekin Skład, a trzecie Grand Squad.

Wyniki: grupa A: Playground - Patol Team 13: 36 (5:16), Grand Squad - Patol Team 7:39 (4:20), Playground - Grand Squad 15:18 (11:6). Klasyfikacja: 1. Patol Team, 2. Grodnu Squad, 3. Playground. Grupa B: Pekin Skład - Piraci ze Smugu 24:2 (9:2), Pekin Skład - Cisza przed burzą 33:13 (19:6), Cisza przed burzą - Piraci 13:17 (8:5). Klasyfikacja: 1. Pekin Skład, 2. Piraci, 3. Cisza przed burzą. Mecz o piąte miejsce: Cisza przed burzą - Playground 11:25 (8:15). Mecz o trzecie miejsce: Piraci - Grand Squad 14:20 (2:14). Finał: Patol Team - Pekin Skład 39:19 (22:6).
Koordynatorem zawodów był Krzysztof Kowalczyk. Zawody sędziował Piotr Adamczyk.