Krzysztof Radziszewski wyrównał rekord województwa świętokrzyskiego

/dor/
Krzysztof Radziszewski.
Krzysztof Radziszewski. S. Stachura
Podczas trzecich zawodów kontrolnych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Spale Krzysztof Radziszewski z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego wyrównał własny rekord województwa.

W eliminacjach biegu na 60 m przez płotki Krzysztof Radziszewski miał wynik 8,09. W finale uzyskał 8,08 sekundy i wyrównał własny rekord województwa świętokrzyskiego. Został sklasyfikowany na trzeciej pozycji. Wygrał będący ostatnio w bardzo dobrej formie Dominik Bochenek z Zawiszy Bydgoszcz -7,69.

W Spale startowali też inni zawodnicy KKL Kielce. Agnieszka Wrona w skoku o tyczce uzyskała 3.95 m i zajęła drugie miejsce w konkursie. Katarzyna Kozak przebiegła 400 m w 60,56, a Tomasz Król w skoku wzwyż uzyskał 2,05 m.