KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisował z juniorami Legii Warszawa, grającymi w Centralnej Lidze Juniorów. Padło aż 6 goli

Bartosz Wartałowicz
KSZO zremisował 3:3 z juniorami Legii Warszawa w ostatnim meczu kontrolnym przed startem ligi. Archiwum
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisował 3:3 w meczu kontrolnym z juniorami Legii Warszawa, grającymi na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów. To był ostatni sprawdzian zespołu Rafała Wójcika przed startem rozgrywek 3 ligi grupy 4.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisował z juniorami Legii Warszawa. Padło aż 6 goli

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Legia Warszawa CLJ 3:3 (1:2)
Bramki: Adrian Szynka, Dawid Grabarczyk, Paweł Zdyb - Jakub Żewłakow x2, Mateusz Konopka.
KSZO:Zawodnik testowany I, Domagała, Mazurek I, Jarzynka, Lis - Kołoczek, Orlik, Zimnicki - Szynka, Nawrot, Brągiel oraz Mężyk, Mazurek II, Lipka, Zawodnik testowany II.

Trener Rafał Wójcik wciąż testuje zawodników przed startem sezonu 2023/2024 w 3 lidze. Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego do przerwy przegrywał, Michał Nawrot nie wykorzystał rzutu karnego, ale w drugiej połowie KSZO był skuteczniejszy i miał zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym na wyciągnięcie ręki. Gola w samej końcówce dla gości z Warszawy zdobył Mateusz Konopka. Pomarańczowo-czarni zakończyli cykl sparingów z bilansem: 2 zwycięstwa - 3:1 z rezerwami Termaliki i 5:1 z GKS Rudki, jednym remisem - 3:3 z juniorami warszawskiej Legii i trzema porażkami 0:2 z Avią Świdnik, 0:2 z Wisłą Puławy i 0:2 z Siarką Tarnobrzeg. 5 sierpnia KSZO zainauguruje ligę wyjazdowym meczem z Chełmianką Chełm.