KSZO 1929 przegrał 1:3. Został skrzywdzony przez sędziego?

Ostrowiecki zespół przegrał z Avią 1:3.
Ostrowiecki zespół przegrał z Avią 1:3. Mirosław Rolak
KSZO 1929 doznał pierwszej porażki w tym sezonie trze-ciej ligi.

Avia Świdnik - KP KSZO 1929 Ostrowiec 3:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Wojciech Białek 10 z karnego, 2:0 Adam Nowak 11, 2:1 Łukasz Jamróz 30, 3:1 Mateusz Wołos 31.
KSZO 1929: Wierzgacz 5 - Mężyk 4, Pietrasiak 5, Podstolak 5, Łatkowski 5 (82. Madej Ż) - Gil 5 (58. Mianowany 2 Ż ), Mikołajek 5 (70. Mąka 1), Czajkowski 5, Bełczowski 5 - Jamróz 6, Kapsa 5 (70. Ferens 1).

Jedyną bramkę dla KSZO 1929 zdobył Łukasz Jamróz, a asystę zaliczył Kamil Bełczowski. Goście mieli sporo zastrzeżeń o podyktowanie rzutu karnego. - Po przerwie próbowaliśmy odwrócić losy spotkania, ale nie mieliśmy siły przebicia. Przy stanie 1:2 straciliśmy głupią bramkę i to był przysłowiowy gwóźdź do trumny - powiedział trener Tadeusz Krawiec. Tadeusz Krawiec, KSZO 1929:
- Duży wpływ na wynik miało podyktowanie rzutu karnego w 10 minucie, którego nie powinno być. Uważam, że tą decyzją sędzia bardzo nas skrzywdził. Druga bramka była konsekwencją złej decyzji arbitra. Później Avia skupiła się na defensywie i starała się kontratakować - dodał trener Krawiec.