KSZO 1929 przegrał z ŁKS. Pierwsza bramka Gębalskiego (zdjęcia)

/Dor/
Adrian Gębalski zdobył pierwszą bramkę w barwach KSZO.
Adrian Gębalski zdobył pierwszą bramkę w barwach KSZO. Mirosław Rolak
W meczu sparingowym rozegranym w sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z ŁKS Łódź 2:4. Pierwszą bramkę w barwach ostrowieckiego klubu zdobył Adrian Gębalski.

KP KSZO 1929 Ostrowiec - ŁKS Łódź 2:4 (0:2)

Bramki: dla KSZO 1929: Bartłomiej Jamróz 60, Adrian Gębalski 65.

KSZO 1929 (I połowa): Wierzgacz - Stachurski, Grunt, Mężyk, Sołtykiewicz - Ciepliński, Mikołajek, Mianowany, Bełczowski, Mąka - Dziadowicz; II połowa: Szram - Stachurski, Pietrasiak, Łatkowski, Sołtykiewicz - Jagiełło, Kalista, Czajkowski, Kapsa - Jamróz, Gębalski.

-Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Druga zaczęła się od fatalnego błędu w defensywie i straty bramki. Przegrywaliśmy już 0:3. Później graliśmy dużo lepiej, byliśmy stroną dyktującą warunki. Strzeliliśmy dwa gole, ale wyniku spotkania nie udało się odwrócić - powiedział Tadeusz Krawiec, trener KSZO 1929.

W jego zespole po raz pierwszy zagrał Adrian Gębalski, który przyszedł z Puszczy Niepołomice. Sprawdzany był Mateusz Jagiełło, wychowanek Sokoła Starachowice, który ostatnio grał w Stali Stalowa Wola. Wszystko wskazuje na to, że on też trafi do Ostrowca.