KSZO II zremisował w Radoszycach

Rafał Soboń
Tomasz Persona zdobył bramkę dla KSZO II w Radoszycach.
Tomasz Persona zdobył bramkę dla KSZO II w Radoszycach. Fot. Rafał Soboń
W spotkaniu 18 kolejki Zina IV ligi świętokrzyskiej Partyzant Radoszyce zremisował z KSZO Ostrowiec 1:1. Od 30 minuty goście grali w osłabieniu.

Prowadzenie dla KSZO II w 15 minucie zdobył Tomasz Persona. Kto wie jakby się zakończył mecz gdyby nie dwa nieodpowiedzialne zagrania Kamila Dziadowicza. Najpierw za odkopnięcie piłki został ukarany żółtą kartką, a w 30 minucie za przeszkadzanie w rozpoczęciu gry przez rywali obejrzał drugi żółty a w konsekwencji czerwony kartonik. Zawodnicy Partyzanta doprowadzili do remisu w 70 minucie.

Partyzant Radoszyce - KSZO II 1:1 (0:1)
KSZO II: Cira - Dziewulski, Dybiec, Głodek, Wróbel (75’ Kwiatkowski), Nogaj, Gogół (60’ Frańczak), Sobczyński, Persona, Kapsa, Dziadowicz