KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrał z Juvenią Rzeszów (WIDEO, zdjęcia)

Redakcja
Zdecydowanym zwycięstwem zakończył się kolejny mecz podopiecznych trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego. Lider 4 grupy II ligi rzucił rywalom 45 bramek, tracąc tylko 20.

KSZO Odlewnia Ostrowiec - Juvenia Rzeszów 45:20 (22:14)

KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski - Mroczek 3, Zdziech 3, Dziura, Cukierski 1, Kieloch 3, Jeżyna 6, Kubisztal 6, Sitkowski 3, Biskup 4, Fugiel 1, Świeca 6, Pomiankiewicz 6, Radowiecki 4.

Tylko przez fragment pierwszej połowy goście z Rzeszowa nawiązali wyrównaną walkę z Liderem z Ostrowca. Gospodarze szybko jednak złapali właściwy rytm i już do przerwy prowadzili różnicą 8 bramek, by ostatecznie rzucić ich o 25 więcej od rywali. Brylowali w tym Maciej Jeżyna, Mariusz Kubisztal, Paweł Świeca i Radosław Pomiankiewicz - wszyscy trafili sześciokrotnie.

W innych meczach: Wanda Kraków - MTS Chrzanów 22:27 (13;16), Grunwald Ruda Śl. - Orzeł Przeworsk 32:24 (17:13)., AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MOSiR Bochnia 22:31, Vive Targi II Kielce - Wisła Sandomierz 36:32.

1. KSZO 5 10 179-107
2. Bochnia 5 10 168-119
3. Chrzanów 5 10 169-129
4. WISŁA 5 4 146-145
5. Wanda 5 4 126-125
6. Grunwald 5 4 151-154
7. POLITECHNIKA 5 4 112-124
8. VIVE TARGI II 5 2 153-189