KSZO Ostrowiec gra w poniedziałek w Atlas Arenie

Rafał Soboń
Rafał Soboń
Siatkarki KSZO Ostrowiec w poniedziałek, o godzinie 18, podejmowane będą w łódzkiej Atlas Arenie przez zespół Budowlanych.

Rywalki w dwóch meczach wygrywały po 3:1 z Legionovią Legionowo i Developresem. Zwłaszcza z Legionovią dały pokaz siły, wygrywając drugiego seta do 8!. Z sześcioma punktami plasują sie na pozycji wice-lidera rozgrywek, tuż za mistrzyniami Polski, Chemikiem Police.

Ostrowczanki na inaugurację sezonu przegrały 0:3 we Wrocławiu z Impelem. Tydzień póżniej, we własnej hali wygrały dwa sety z Tauronem i w Łodzi będą chciały sięgnąć po kolejne punkty. Trener Dariusz Parkitny będzie miał do dyspozycji wszystkie zawodniczki, za wyjątkiem Zuzanny Czyżnielewskiej, która dochodzi do pełni sił po urazie kolana.