Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu...

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Ostrowieckiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]

  AKCJA SPECJALNA CZŁOWIEK ROKU 2018

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Ostrowieckiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]
  Trwa akcja, w której głosami mieszkańców powiatu ostrowieckiego zostaną przyznane prestiżowe tytuły CZŁOWIEK ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła oraz Czytelnicy. Zachęcamy do poznania ich działalności. Ruszyło głosowanie.
  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Ostrowieckiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]
  Zobacz kandydatów i aktualne wyniki plebiscytu w powiecie ostrowieckim:
  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Na zgłoszenia czekaliśmy do godziny 22 w piątek, 18 stycznia. Propozycje trafią do redakcyjnej kapituły, która przyjrzy się nominacjom. Po zaakceptowaniu dołączą do grona kandydatów i zostaną zaprezentowani w Echu Dnia.

  Wśród nominowanych są osoby o wielkich sercach, wybitnych działaniach społecznych, wyjątkowo aktywni przedsiębiorcy oraz zasłużeni samorządowcy i pracownicy instytucji. - Wypełniając zgłoszenia wykazali się Państwo wyjątkowym zmysłem obserwatorskim i empatią, a przede wszystkim chęcią wyrażenia podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców. To bardzo cenne - mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

  Laureatów wybierają Czytelnicy  W naszym plebiscycie mieszkańcy wybierają osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwa do piątku, 8 lutego 2019 do godziny 22. W piątek, 11 stycznia do naszych cotygodniowych dodatków powiatowych dołączone zostały specjalne wydania, w których przedstawiamy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  W akcji czytelnicy głosami wyłonią laureatów miejsc 1-3 w każdej kategorii w powiecie, zaś redakcyjna kapituła spośród 12 wybierze nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Ostrowieckiego. Laureaci pierwszych miejsc w każdej kategorii w powiecie wezmą udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowiek Roku 2018. Awansując do finału laureaci z powiatu zachowają zdobyte głosy. Z kolei spośród dwunastki laureatów z kategorii kapituła wyłoni nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowieka Roku 2018 Województwa Świętokrzyskiego.

  Głosowanie w finale rozpocznie się we wtorek, 12 lutego i potrwa do czwartku, 21 lutego do godziny 22. Na zwycięzców czekać będą prestiżowe statuetki i dyplomy.

  Uroczysta gala finałowa

  W piątek, 1 marca w Hotelu Kongresowym w Kielcach odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci odbiorą piękne statuetki i dyplomy.

  W "Echu Dnia" szeroko zaprezentujemy wszystkich laureatów. Zrelacjonujemy również uroczystą galę plebiscytu.

  KLIKNIJ TU I PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU GŁÓWNEGO O AKCJI

  Informacji o akcji udzielają
  Marzena Ślusarz i Natalia Turek
  tel. 510 026 015 (w godz. 9-16)
  e-mail: natalia.turek@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]