Lampart i Andryszewski pojadą na finały

/MJR/
Młodzi siatkarze z Połańca zdobyli awans do finałów Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej. Fot. archiwum
Siatkarski duet Czarnych Połaniec wywalczył awans do finału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów.

Jakub Szałankiewicz wystąpił w Pucharze Kontynentalnym w Iliczewsku - CZYTAJ WIĘCEJ

Utalentowana para siatkarzy z Połańca startowała w półfinale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów, który rozegrano pomiędzy 3 a 5 lipca w Krośnie. Patryk Lampart i Alex Andryszewski wywalczyli po zaciętych meczach czwartą lokatę i miejsce pośród 16 zespołów, które zmierzą się w walce o tytuł Mistrza Polski Juniorów. Wynik jest tym bardziej godny odnotowania, gdyż połaniecki duet jest dopiero w wieku kadeta i rywalizował ze starszymi zawodnikami - juniorami.

- Warunki do grania były katastrofalne. Po ulewach jakie przeszły nad Krosnem boiska zamieniły się w błotne jeziora. Chłopcy pokazali bardzo dobrą grę - mówi Krzysztof Kazberuk. Finały odbędą się od 12-14 lipca w Kędzierzynie - Koźlu.