LaserClinic - nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9

Anna Michalska
W LaserClinic w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 dostępna jest depilacja laserowa Palomar Vectus.
W LaserClinic w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 dostępna jest depilacja laserowa Palomar Vectus. Dawid Łukasik
LaserClinic – nowoczesna klinika zajmująca się kosmetologią laserową i estetyczną już działa na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Oficjalne otwarcie odbyło się w poniedziałek, 29 października. Na pacjentów czeka wykwalifikowany personel, najwyższej jakości profesjonalny sprzęt oraz duże rabaty.

Jedyna taka klinika na rynku

LaserClinic oferuje najnowocześniejsze zabiegi na twarz i ciało. To, co wyróżnia nową klinikę to urządzenie do depilacji laserowej Vectus - jedyny laser na świecie, który chroni naszą skórę. - Sprzęt posiada niezawodny czytnik melaniny Skintel. Dzięki dobraniu odpowiednich parametrów podczas zabiegu nie dochodzi do poparzeń ani przebarwień – zapewnia Agnieszka Jędrzejowska, kosmetolog oraz współwłaściciel kliniki.

LaserClinic jako jedyna na kieleckim rynku oferuje zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych kwasów medycznych Dermaceutic Laboratoire.

Bogata oferta profesjonalnych zabiegów

Nowe miejsce sprosta najbardziej wymagającym klientom, a w bogatej ofercie znajdziemy między innymi mezoterapię, która poprawia kondycję skóry, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości oraz zabiegi przy użyciu dermapena, który sprawdzi się zarówno w przypadku działania przeciwstarzeniowego, jak i ujednolicenia kolorytu skóry, leczenia blizn potrądzikowych, rozstępów, łysienia, rozszerzonych porów, zwiotczałej i wysuszonej skóry.

- Zajmujemy się też osoczem bogatopłytkowym, dzięki któremu skóra stanie się jędrna i napięta. Zapraszamy na karboksyterapię oraz infuzję tlenową, czyli tak zwany zabieg gwiazd. Wszystkie nasze sprzęty posiadają certyfikację medyczną – mówi Agnieszka Jędrzejowska.

Co ciekawe w klinice można skorzystać z usług specjalisty trychologa. To gałąź medycyny, która ma związek z anatomią, wzrostem i chorobami włosów.

- Wyróżniają nas cztery elementy: najwyższej klasy sprzęt medyczny, zabiegi gwiazd, najlepsi specjaliści oraz konkurencyjne ceny - podkreśla Agnieszka Jędrzejowska.

Współpraca ze specjalistami medycyny estetycznej

LaserClinic współpracuje z lekarzami z PSTQ w Warszawie – doktorem Sebastianem Winiarskim i doktorem Krzysztofem Szaleckim. To uznani specjaliści, którzy będą odwiedzać kielecką klinikę i wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, między innymi:
- Blefaroplastyka powiek
- Leczenie nadpotliwości
- Korekta kształtu nosa
- Wolumetria
- Wygładzanie zmarszczek mimicznych
- Modelowanie ust
- Redukcja cieni pod oczami
- Redukcja niedoskonałości skóry (blizny, znamiona)

Duże rabaty dla pacjentów

Z okazji otwarcia od poniedziałku, 26 października, do soboty, 17 listopada, pacjenci mogą liczyć na 25-procentowy rabat na depilację laserową Palomar Vectus. W promocyjnych cenach będą również zabiegi:

- DermaOXY infuzja tlenowa
- Dermapen
- Karboksyterapia Medika
- Mezoterapia igłowa
- Osocze bogatopłytkowe
- Trychologia z konsultacją.

Klinika znajduje się na ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Numer kontaktowy: 788-084-655.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

Muszka owocówka. 10 sposobów jak się jej pozbyć z kuchni

Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]
Wideo

Dodaj ogłoszenie