Laureaci kieleckiego konkursu "Życie jest piękne 2018"...

  Laureaci kieleckiego konkursu "Życie jest piękne 2018" [ZDJĘCIA]

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W piątek poznaliśmy laureatów konkursu "Życie jest piękne 2018". Zobacz zwycięskie prace.
  1/14

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  W piątek poznaliśmy laureatów konkursu "Życie jest piękne 2018". Późnym wieczorem podświetlono fotogramy na frontonie Kieleckiego Centrum Kultury a na gali wieńczącej konkurs podano nazwiska zwycięzców. Zobacz zwycięskie prace.
  Ten konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku podobnie jak w latach poprzednich nadesłano ponad 1000 zdjęć z całej Polski zgłaszanych w kategoriach: miasto, moda, kulinaria i natura. Z ostatniej kategorii napłynęło najwięcej zgłoszeń.

  Komisja selekcyjna oceniała 857 zdjęć. W tym roku jurorami byli: profesor Małgorzata Bielecka, Tadeusz Matuszczak, Paweł Opaliński, Witold Franko i Sławomir Zieliński reprezentujący Związek Polskich Artystów Fotografików. Jurorzy oceniali zarówno zgodność prac z tematem konkursu, jak i ich walory artystyczne i techniczną jakość.

  Jury wybrało 12 najlepszych zdjęć, które zawisły w kasetonach na Kieleckim Centrum Kultury, będzie je można oglądać przez cały rok. Te same zdjęcia znalazły się w pamiątkowym kalendarzu na 2019 rok. Jury wybrało jednocześnie 12 zdjęć wyróżnionych, które umieszczono w mniejszych kalendarzach biurowych.

  Warto dodać, że wśród nagrodzonych autorów jest trójka kielczan. To Robert Rutczyński, Tomasz Krzysztofik i Karolina Skowerska (jej zdjęcie zwyciężyło w ubiegłym roku, w tym jury doceniło wakacyjne zdjęcie nurkującego żółwia). Galę uświetnił występ zespołu „Panieneczki” z Bydgoszczy. Każdy gość gali otrzymał w prezencie kalendarz.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ SMOG SKRACA ŻYCIE

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się