Lider pokonany. Komplet wyników i opisy meczów Klasy B grupy 1

KAR
Gród Ćmińsk pokonał Leśnika Zagnańsk 5:2, mino tej porażki, Leśnik podtrzymał fotel lidera, z jednopunktową przewagą nad rezerwami Lubrzanki Kajetanów.

Lubrzanka II Kajetanów - ULKS Łączna 1:1 (1:1), Makla 8 - Miller 35.
Lubrzanka II: Barabach (46 G. Foks) - Z. Foks, Król, Cela, Jaworski - Jagocki, Skwira, Nawara, Sudziło - Stokowiec, Matla.
- W pierwszej połowie meczu mieliśmy przewagę, co zostało udokumentowane zdobyciem bramki w 8 minucie. W drugiej odsłonie spotkania to goście przejęli inicjatywę - mówił Zenobiusz Foks, wiceprezes Lubrzanki Kajetanów.

AZS WSU Kielce - Klonówka Masłów 4:3 (0:1), Dulak 48, A. Fałek 52, Kołomański 61, Hałat 88 - samobójcza 18, Gołąbek 70, Borek 75.
WSU: Wójcik - Cichoń (70 Bielecki), A. Fałek, S. Fałek (46 Kozieł), Stawiak - Kołomański, Dulak, Kozłowski, Wróbel - M. Fałek (78 Januchta), Hałat.
Klonówka: Porębski - Kwiatkowski, Kózka (55 Zaliński), Janicki, Kułag - Borek, Kołda (70 Gołąbek), Wrona, Brzoza - Ryś, Karyś.
W 40 minucie za przepychanki na boisku czerwoną kartką zostało ukaranych dwóch zawodników - Grzegorz Karyś z Klonówki oraz Szymon Kozłowski z WSU.

Victoria Mniów - Orlicz II Suchedniów 2:6 (2:1), Kozera 15, Przeworski 48, 52, Kamiński 60, Nowak 65, 70 dla Orlicza.
Orlicz II: Magdziarz - Karczmarski (46 Miernik), Ząbek, Banaszkowski, Moskal - Suska (46 Przeworski), Porębski, Kozera, Nowak - Dulęba, Kamiński.
- Boisko, jakie jest w Muniowie, nie powinno być dopusz-czone do gry. W drugiej połowie, gdy gospodarze stracili dwie bramki, to podcięło im skrzydła - mówił Rajmund Kabała, trener Orlicza II Suchedniów.

Gród Ćmińsk - Leśnik Zagnańsk 5:2 (1:0), Zagdan 21, 56, Trączyk 63, Kowalski 85, 88 - Dąbrowski 60, Komorowski 80.
Gród: Buras - Ślewa, Kosmala, Jarząb, Kowalski - T. Frączyk, K. Frączyk, Zapała (75 Podlewski), Zagdan (80 Sadza) - Leśniewski (65 R. Głuszek), Szafarczyk.

Pauzowała: Polonia Białogon.