Hetman Włoszczowa - GKS Nowiny 1:3 (1:2)
Bramki: Paweł Derbot 8 z rzutu karnego - Radosław Szmalec 27, 42, Dominik Szewczyk 90
Polonia Białogon Kielce - Moravia Anna - Bud Morawica 0:5 (0:3)
Bramki: Michał Rybus 7, 24, 35, Michał Zawadzki 48, Karol Gilewski 60.
W 90 minucie bramkarz Moravii Anna -Bud Piotr Kubicki nie wykorzystał rzutu karnego.
Klimontowianka Klimontów - Wisła Sandomierz 2:1 (1:1)
Bramki: Maciej Miłek 40, 66 - Przemysław Dworzyński 6
LZS Samborzec - Alit Ożarów 0:6
Unia Sędziszów - Wierna Małogoszcz 2:6
Bramki: dla gospodarzy Piotr Kasza
Gród Ćmińsk - Granat Skarżysko-Kamienna 2:7 po dogrywce (2:2, 0:0)
Bramki: Tomasz Radomski 83, Igor Adach 90+2 - Bartłomiej Papros 48, Kamil Uciński 73, Karol Dudzik 93, Kacper Gładyś 102, Jakub Hińcza 104 i 110, Jakub Gurski 117
Gród: Woźniak - Siarek (46 Kołodziej), Domagała, Trojan, Pietronik (80 Adach), Guzy (46 Zapała), Zagdan, Radomski, Pańczyk, Fabozzi (60 Kokosza), Jarząb (70 Frączyk)
Granat: Strzelec - Hińcza, Styczyński, Bednarski, Papros, Suwara (46 Gurski), Dudzik, Bartoszek (46 Uniat), Grzela, Gładyś, Uciński (73 Gluza)
Vitalpol Solec Zdrój - Nida Pińczów 4:5
Star II Starachowice - GKS Rudki 1:7
Korona III Kielce - Spartakus Daleszyce 0:2 (0:1)
Bramki: Seweryn Sala 12, Łukasz Górski 89.
Korona: Piątkowski - Matusiewicz (77. Kowalik), Skiba, Walkowiak (60. Nasidłowski), Łoch, Wierzchanowski (60. Zembol), Śliwa, Zaliński (70. Głowacki), Słoń, Susło, Świecarz (60. Szczepański).
Spartakus: Sitek - Dziedzic, Pietrzyk (60. Górski), Kaleta, Brożyna (80. Żądło), Jeziorski, Sala, Dziubek, Broniś, Hernik (75. Wołowiec), Raczyński.
Arka Pawłów - Star Starachowice 2:4 (1:1)
Bramki: Mirosław Kalista 18, 55 - Klaudiusz Marzec 25, Jakub Chrzanowski 65, Bartosz Szydłowski 80, Michał Grunt 90
Lubrzanka Kajetanów - Orlicz Suchedniów 1:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Kita 90 - Damian Kita 35, Andrzej Paprocki 70
Lubrzanka: M. Żyła - Nawrot, Molęda, Klapa, Zwierzyński, Fit, Szymaniak, A. Żyła (35 Sado), Niebudek (60 Żmuda), Kita, Bracha
Orlicz: Ubysz - Świtowski (46 Solnica), Jabłoński, Bryczkiewicz (46 Zawierucha), Bator, Mądzik (46 Paprocki), Skarbek (46 Rzeszowski), Sikora (76 Obarski), Boleń, Kita, Turski
Pogoń Staszów - Czarni Połaniec 1:0
Neptun Końskie - Korona II Kielce 2:4
Bramki: Patryk Kwiecień, Kevin Castillo - Kacper Bojańczyk, Szymon Majewski, Miłosz Strzeboński (dwie)
Łysica Bodzentyn - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Głaz 27, Szymon Kuzior 60, samobójcza 65, Tomasz Persona 80
Piast Stopnica - AKS 1947 Busko Zdrój 3:0
Mecz Moravia II Morawica - ŁKS Probudex Łagów został przełożony na 13 października.
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?