Łucznik Piotr Nowak drugi w stolicy

Redakcja
Łucznik Karimy Prząsław Piotr Nowak zajął drugie miejsce w XXXI Memoriale Ireny Szydłowskiej, który odbył się w Warszawie. Nowak, ubiegłoroczny zwycięzca imprezy, przegrał w finale 0:6 ze Sławomirem Napłoszkiem z SŁ Marymont Warszawa.

W kategorii kobiet triumfowała reprezentująca także stołeczny klub Ukrainka Lidia Siczenikowa, która pokonała klubową koleżankę Maję Remer-Stryjecką 6:2. Czwarte miejsce w kategorii juniorek zajęła Karolina Sorys ze Stelli Kielce, która w pojedynku o trzecie miejsce przegrała z Małgorzata Pietrzyk (PTG Sokół Radom) 5:6 (w barażu 8:9)

W zawodach startowało 176 zawodniczek i zawodników z Białorusi, Estonii, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Polski.

Impreza na torach w Parku Skaryszewskim im. Ignacego Paderewskiego upamiętnia Irenę Szydłowską, srebrną medalistkę igrzysk olimpijskich w Monachium w 1972 roku.