Łukasz Łakota już w Sparcie! Szykują się jeszcze inne transfery

Dorota KUŁAGA [email protected]
Trener Andrzej Sender cieszy się, że w przerwie zimowej jego zespół został wzmocniony. Poszukuje jeszcze solidnego środkowego obrońcy. Archiwum
Zespół z Kazimierzy Wielkiej chce jeszcze pozyskać Romana Antosa i solidnego środkowego obrońcę. Odszedł natomiast Norbert Wątek. Piłkarze Sparty Kazimierza Wielka w ostatnim sparingu wygrali z Grodem Wiślica 4:1. Kolejny mecz kontrolny mają zaplanowany na sobotę. W Busku Zdroju o godzinie 11 rozpoczną pojedynek ze Zdrojem.

W meczu z Grodem Wiślica, wygranym 4:1 (1:1), bramki dla Sparty zdobyli Sylwester Gorgoń, Pape Drame, Łukasz Stępień i Kamil Kłoda.

Zespół z Kazimierzy Wielkiej wystąpił w składzie: Pałaszewski - Adamczyk, Morsztyn, Szlembarski, Rojek - Wołowski, Ziętara, Drame, Gorgoń - Stępień, Kłoda oraz Nowacki, Sobura, Bomba, Wąż.

LICZY NA LEPSZY WYSTĘP

- Nie był to najlepszy sparing w naszym wykonaniu. Mam nadzieję, że w meczu ze Zdrojem pod każdym względem wypadniemy korzystniej - mówił Andrzej Sender, trener Sparty.

Mecz ze Zdrojem w sobotę o godzinie 11. - Miał to być nasz ostatni mecz kontrolny przed ligą, którą zaczynamy 23 marca, ale będzie chciał znaleźć jeszcze jednego sparingpartnera - powiedział Andrzej Sender, trener Sparty.

NEGOCJACJE W SPRAWIE ANTOSA

Jeśli chodzi o sytuacje kadrowa, to przesądzone jest już to, że wiosną w Sparcie zagra Łukasz Łakota, ostatnio występujący w Victorii Skalbmierz. Powinien być wzmocnieniem siły ofensywnej drużyny z Kazimierzy Wielkiej. - Szukamy jeszcze środkowego obrońcy. Z Victorii Skalbmierz chcemy też jeszcze pozyskać młodzieżowca Romana Antosa. Trwają negocjacje między klubami - wyjaśnił trener Andrzej Sender.

WĄTEK ODSZEDŁ DO JAWORNIKA

Wcześniej do Sparty dołączyli Kamil Kłoda (Nadwiślanka Nowe Brzesko) i dobrze znany w naszym regionie Pape Drame (Zdrój Busko-Zdrój). Odszedł natomiast Norbert Wątek, który przechodzi do Jawornika Gorzków. - Trochę się wzmocniliśmy w przerwie zimowej, mam nadzieję, że zaprocentuje to w rundzie wiosennej - dodał trener Andrzej Sender.