Marka Piekarczyka z zespołem w Domu Katolickim w Sandomierzu...

  Marka Piekarczyka z zespołem w Domu Katolickim w Sandomierzu

  Klaudia Tajs

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na akustyczny koncert Marka Piekarczyka z zespołem. Koncert odbędzie się 15 grudnia w Domu Katolickim przy ulicy Mariackiej 12 w Sandomierzu.
  Marka Piekarczyka z zespołem w Domu Katolickim w Sandomierzu

  ©plakat

  Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł do nabycia co-dziennie w Centrum Informacji Turystycznej (15 644 61 05, in-formacja@sandomierz.travel.pl) lub w dniu koncertu w cenie 40 złotych. Przedsprzedaż możliwa także za pomocą serwi-su kupbilecik.pl.

  Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzy-ki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długograją-cych oraz wielu singli i kaset audio - video w Polsce i w innych krajach świata. Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Fin-landii, Litwie i Niemczech. W latach 1986-1999 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze "Jesus Christ Super Star ".
  Wystąpił w przeszło 100 spektaklach w Polsce i USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji. Zaw-sze z wielkim powodzeniem. Od roku 2002. śpiewa głównie w zespole TSA, który regularnie koncertuje, w pierwszym składzie osobowym. W kwietniu 2004 roku ukazało się premierowe wy-dawnictwo TSA, "Proceder". Występuje też ze swoim projektem „Marek Piekarczyk Akustycznie”, w spektaklu „Klenczon – Po-emat Rockowy” oraz w wydarzeniu muzycznym, „Kazania Świę-tokrzyskie” razem z Józefem Skrzekiem, Atymosem Apostoli-sem i Prawosławnym Chórem „Oktoich”. W 2007. roku ukazało się wydawnictwo „YUGOPOLIS”, na której dwie piosenki „Gdzie jest nasza polskich Miłość” i „Czy pamiętasz?” do własnych tek-stów nagrał M. Piekarczyk. W 2008, wystąpił w symfoniczno-rockowym projekcie „Night Rider Symphony” i wraz z amery-kańskim chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater - Chicago zaśpiewał na koncercie inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA. 24. października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka „Źródło”. Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał. Marek Piekarczyk bierze udział w wielu projektach cha-rytatywnych: Nagrał m.in. piosenkę „Wspomnienie” na płycie „Cudowny świat” dla Fundacji im. Profesora Religi. W roku 2013, rozpoczął współpracę programem TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów i w 2014 roku odebrał „Teleka-merę 2013” dla „VOP” jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość tele-wizyjna 2013”. W listopadzie 2014, ukazała się jego autobiogra-ficzna książka pt: „Zwierzenia Kontestatora”, która cieszy się dużą popularnością i ma świetne recenzje. 16. kwietnia 2016 roku, na Stadionie Miejskim w Poznaniu, odbyło się przedsta-wienie RockOpery: „Jesus Christ SuperStar” z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski z udziałem Marka Piekarczyka w roli głównej dla 34 tysięcznej widowni. Od kilku miesięcy co niedzie-lę Marek prowadzi swoją audycję radiową w RMF FM pt: ”Ma-rek Piekarczyk - Buntownik z wyboru”. Od roku występuje też z nowym projektem: „Marek Piekarczyk Symfonicznie” oraz „U2 Symfonicznie”.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu

  ZOBACZ TAKŻE: TeleMagazyn - Michał Szpak z podwójna platyną

  Źródło: telemagazyn.pl

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo