Mateusz Możdżeń, piłkarz Korony Kielce: - Szkoda tego meczu

(DOR)Zaktualizowano
-Szkoda tego meczu, w pierwszej połowie graliśmy dobrze - mówił Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony. Fot. Sławomir Stachura
Korona Kielce przegrała z Legią Warszawa 1:3 w meczu Lotto Ekstraklasy. Oto co po tym spotkaniu powiedział Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

-Szkoda tego meczu. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Ale jak w meczu z takim zespołem jak Legia, który walczy o mistrzostwo Polski i gra u siebie, zaraz po przerwie traci się bramkę, to gra się ciężko. Mieliśmy sytuacje strzeleckie, ale tylko jedna wykorzystaliśmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że łącznie z Pucharem Polski to nasza trzecia porażka z rzędu. Teraz przed nami spotkanie z Wisłą Kraków. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest to pojedynek dla wszystkich kielczan - mówił Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.