Medale Dominika Bujaka i Piotra Bujaka na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Dominik Bujak zdobył srebrny medal w kategorii seniorów oraz złoty w kategorii młodzieżowców na dystansie 400 metrów stylem zmiennym. Fot. Salos Cortile Kielce
Bardzo dobrze spisują się zawodnicy Salosu Cortile Kielce na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które odbywają się w Olsztynie.

Kielecki klub reprezentują: Paulina Rogowska, Aleksandra Tomaszewska, Dominik Bujak oraz Piotr Bujak.

Dominik Bujak zdobył srebrny medal w kategorii seniorów oraz złoty w kategorii młodzieżowców na dystansie 400 metrów stylem zmiennym. Jego trenerem jest Marcin Przytuła. Dodajmy, że Dominik jest w szerokiej kadrze olimpijskiej na igrzyska w Tokio.

Piotr Bujak został brązowym medalistą w kategorii młodzieżowców na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym.