Medale zapaśników Czarnych w Grand Prix Łodzi

dor
Weronika Kapinos wygrała swoja kategorię, została też najlepszą zawodniczką Grand Prix. Archiwum prywatne
Miejski Klub Sportowy Czarni Połaniec zajął trzecie miejsce drużynowo w Grand Prix Łodzi w zapasach w stylu wolnym.

Jeśli chodzi o starty indywidualne, Weronika Kapinos zajęła pierwsze miejsce w kategorii wagowej +55 kilogramów. Została też wybrana na najlepszą zawodniczkę turnieju. Oliwia Szewczyk w tej samej kategorii wywalczyła piąte miejsce.

Wiktoria Siemek w kategorii do 55 kilogramów zajęła druga pozycję. Natalia Szkwarek w kategorii do 30 kilogramów wywalczyła trzecie w grupie wiekowej do 11 lat.

W kadetach w rywalizacji chłopców Patryk Jurkowski w kategorii wagowej 50 kilogramów wywalczył trzecie miejsce. Damian Sijka w kategorii do 46 kilogramów wywalczył trzecie miejsce. W grupie wiekowej chłopców do 11 lat Bartosz Tomala zwyciężył w kategorii do 36 kilogramów. Filip Damm w tej samej wadze wywalczył trzecie miejsce. /dor/