Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego oldbojów dla KSZO Ostrowiec! Na podium też Star Starachowice i AKS Busko-Zdrój

Damian Wiśniewski
Oldboje KSZO (ciemne stroje) byli najlepsi na turnieju w Kielcach
Oldboje KSZO (ciemne stroje) byli najlepsi na turnieju w Kielcach Kamil Bielaszewski
Oldboje KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrali mistrzostwa naszego województwa! W składzie znaleźli się między innymi tacy piłkarze, jak olimpijczyk z Barcelony, Andrzej Kobylański, czy wieloletni zawodnik i trener tego zespołu, Marcin Wróbel. Zobaczcie zdjęcia.

Triumf Oldbojów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na mistrzostwach województwa

Oldboje KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odnieśli zwycięstwo w mistrzostwach naszego województwa W ich składzie znaleźli się wybitni zawodnicy, takie osobistości jak Andrzej Kobylański, który zdobył srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992, oraz Marcin Wróbel, znany z wieloletniej kariery jako zawodnik i trener w barwach KSZO. Był też między innymi świetny były napastnik, Tomasz Żelazowski. W bramce stanął obecny trener Wisły Sandomierz, Tomasz Dymanowski

Kolejne miejsca na podium zajmowały drużyny Staru Starachowice i AKS Busko-Zdrój.

Duże emocje były w meczach bezpośrednich. KSZO Otrowiec Świętokrzyski pokona aż 8:1 Star Starachowice, a z AKS Busko-Zdrój zremisował 0:0. Oldboje Staru Starachowice ograli natomiast 1:0 AKS.

Pamiątkowe puchary dla drużyn zostały wręczone w przerwie finał Chemar Rurociągi Pucharu Polski, w którym Star Starachowice po konkursie rzutów karnych pokonał Czarnych Połaniec.