Młodzi łucznicy rywalizowali "O Błękitną Wstęgę Kamionki" w Suchedniowie

BOL
Suchedniowscy łucznicy po udanym turnieju.
Suchedniowscy łucznicy po udanym turnieju. Izabela Niemiec
Na torach suchedniowskiej Olimpii rozegrane zostały XI Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików "O Błękitną Wstęgę Kamionki".

Wystartowało 60 zawodników z sześciu klubów. Olimpię reprezentowało ośmioro zawodników.

W kategorii młodziczek młodszych 2. miejsce zajęła Patrycja Wołowiec, a Hela Szaraniec uplasowała się na 6 pozycji. Wśród dzieci starszych, 4. miejsce zajęła nasza reprezentantka Klaudia Łutczyk, a 6. miejsce Zosia Obarska. W tej samej kategorii chłopcy - Filip Relidzyński był 6., a Olaf Domaradzki - 7.

W najmłodszej z kategorii - dzieci młodsze wśród dziewcząt 3. miejsce zajęła Natalia Kłys, a wśród chłopców Kuba Relidzyński był 5. W konkurencji drużynowej ŁLKS Olimpia Suchedniów zajął 4. miejsce za ULKS Włoszczowice, Karima Prząsław i Mąchocice Scholasteria.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich zawodników ufundowane zostały drobne upominki. Zarząd klubu dziękuje sponsorom, oraz miejscowemu Związkowi Strzeleckiemu "Strzelec" za pomoc w przygotowaniu torów łuczniczych do zawodów.