Moravia Morawica wygrała z Alitem Ożarów

PST
Kamil Markiewicz
Moravia Morawica wygrała z Alitem Ożarów w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Moravia Morawica - Alit Ożarów 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Mateusz Zawadzki 5 z karnego, 2:0 Piotr Pierzak 9, 2:1 Jakub Mażysz 35 z karnego.

Moravia: P. Kubicki - Wójcik, Detka, Radomski, Mateusz Zawadzki - Młynarczyk, K. Kubicki, Beben, Michał Zawadzki (72. Szewczyk), Kopyciński - Pierzak (46. Dziewięcki).

Alit: Waleryś - A. Ziółkowski, Skrobisz, Gruszka, K. Ziółkowski - Frańczak, Kiliański, Cholewiński, Mażysz - Stawiarski, Hołody (65. Król).

Sędziował: Andrzej Śliwa.

Mecz kapitalnie ułożył się dla Moravii, która po 9 minutach prowadziła 2:0. W 20 min. drugą żółtą kartkę ujrzał zawodnik Alitu Albert Ziółkowski. Siły wyrównały się w 82 minucie, kiedy to drugie „żółtko” zarobił Kamil Dziewięcki z Moravii. Tuż po przerwie Alit „złapał kontakt”, uzyskując gola z karnego. Na więcej gości nie było już stać.