Naprzód Jędrzejów wygrał z Bucovią Bukową 4:2 w lidze okręgowej. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Mateusz Zapart
18 września w niedzielę Naprzód Jędrzejów odniósł zwycięstwo w meczu z Bucovia Bukowa. Jędrzejowska drużyna wygrała 4:2. Zobaczcie zdjęcia z meczu Mateusz Zapart
W niedzielę 18 września w meczu 6. kolejki Ligi Okręgowej piłkarze Naprzodu Jędrzejów pokonali Bucovię Bukowa 4:2(2:0). Zobaczcie bramki z tego meczu.

Naprzód Jędrzejów - Bucovia Bukowa 4:2 (0:2)

Bramki: Bartłomiej Równicki 49, 86 z karnego, Bartosz Styczeń 50, Kamil Adamski 58 dla Naprzodu - Radosław Bała 27, Paweł Bąk 29 - dla Bucovii.

Naprzód: Majcherczyk – Piechota (68. Dąbek), Maciejewski, Celary – Pak (46. Adamski), Styczeń, Matuszewski (46. Gądek), Mika, Dobrzański – Równicki, Przeździk.

- Bucovia pokazała się u nas z bardzo dobrej strony. W pierwszej połowie obie drużyny miały dobre okazje, ale my byliśmy nieskuteczni, a rywal był skuteczny do bólu. Dwie zmiany, jakich nasz trener dokonał w przerwie, zmieniły obraz gry. Szybko wyrównaliśmy i dostaliśmy wiatru w żagle - mówił kierownik drużyny Naprzodu, Jerzy Putowski.