Nasi z medalami na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce. Zobacz, jak się prezentują

Bartłomiej Bitner
Niezwykle pomyślne okazały się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce dla zawodników reprezentujących województwo świętokrzyskie. „Nasi” zdobyli 13 medali, w aż 7 złotych. Na najwyższym stopniu podium stanęli Mariusz Żaba, Daniel Myszkowski, Sandro Sołowiej, Marcin Piechota oraz dwukrotnie Adrian Długokęcki i Piotr Zieliński – wszyscy z Black & White Ostrowiec Świętokrzyski.Mistrzostwa Polski w Kulturystyce odbyły się w minioną sobotę i niedzielę podczas imprezy FIT Weekend w Targach Kielce. Startowało w nich ponad dwustu uczestników. Dla zawodników reprezentujących Świętokrzyskie zawody okazały się bardzo udane.11 startujących zdobyło 13 medali. Co ciekawe, wszyscy medaliści na mistrzostwach rywalizowali w barwach klubu Black & White Ostrowiec Świętokrzyski. Największe powody do zadowolenia mogą mieć Piotr Zieliński i Adrian Długokęcki, bo na podium stawali dwukrotnie. Piotr w kategoriach fitness plażowe mężczyzn do 179 centymetrów oraz fitness plażowe mężczyzn OPEN zdobył po złotym krążku, a Adrian zwyciężył w fitness plażowym mężczyzn do 170 centymetrów oraz zajął trzecie miejsce w fitness plażowym mężczyzn OPEN.Pozostali, którzy wywalczyli medale na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, to: Michał Kaczor – brąz w kulturystyce klasycznej mężczyzn do 171 centymetrów, Mariusz Żaba – złoto w kulturystyce klasycznej mężczyzn powyżej 180 centymetrów, Paweł Maćkowiak – srebro w kulturystyce klasycznej mężczyzn powyżej 180 centymetrów, Adrian Długokęcki – złoto w fitness plażowym mężczyzn do 170 centymetrów, Daniel Myszkowski – złoto w fitness plażowym mężczyzn do 173 centymetrów, Michał Gałka – brąz w fitness plażowym mężczyzn do 182 centymetrów, Sandro Sołowiej – złoto w fitness plażowym mężczyzn do 185 centymetrów, Filip Niegowski – brąz w fitness plażowym mężczyzn powyżej 185 centymetrów, Marcin Piechota – złoto w kulturystyce mężczyzn do 80 kilogramów i Piotr Piechowiak – srebro kulturystyce mężczyzn powyżej 100 kilogramów.
Niezwykle pomyślne okazały się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce dla zawodników reprezentujących województwo świętokrzyskie. „Nasi” zdobyli 13 medali, w aż 7 złotych. Na najwyższym stopniu podium stanęli Mariusz Żaba, Daniel Myszkowski, Sandro Sołowiej, Marcin Piechota oraz dwukrotnie Adrian Długokęcki i Piotr Zieliński – wszyscy z Black & White Ostrowiec Świętokrzyski.