Neptun Końskie gra w Ćmińsku

KAR
Kamil Markiewicz
. W niedzielnym meczu klasy okręgowej Neptun Końskie przegrał ze Spartą Dwikozy 1:2. Nasz zespół prowadził od 54 minuty po trafieniu Bartłomieja Idzikowskiego.

Jednak goście wyrównali w 78 minucie po strzale Mateusza Michalskiego. Konecka drużyna drugą bramkę straciła w doliczonym czasie gry. W 92 minucie gola dla naszych rywali strzelił Michał Cecuła.

W niedzielę 3 listopada, o godzinie 13, w meczu czternastej kolejki konecka drużyna zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek Grodem Ćmińsk. Wynik tego spotkania, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.

W niedzielę 24 listopada, o godzinie 12, Neptun rozegra u siebie mecz piątej kolejki Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego, w którym podejmował będzie wicelidera trzeciej ligi Łysicę Akamit Bodzentyn.