Neptun Końskie postawił się liderowi

(KAR)
W sobotnim meczu Centralnej Ligi Juniorów, Neptun Końskie uległ na własnym boisku liderowi rozgrywek Progresowi Kraków 5:6.

Neptun Końskie - Progres Kraków 5:6 (2:1)

Bramki: Piotr Zieliński 4, Jakub Banasik 39, Kami Kowalczyk 78, Arkadiusz Kijewski 90, Bartłomiej Nowakowski 90+2 dla Neptuna.

Neptun: Wodecki - Kos (71. Kijewski), Kulczyński, Skalski, Nowakowski - Kowalczyk, Madej, Sztandera, Wiaderny (86. Gonerka) - Banasik, Zieliński.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 4 minucie na prowadzenie wyprowadził ich Piotr Zieliński. W 27 minucie Karol Stanek doprowadził do wyrównania. Od 39 minuty Neptun ponownie wygrywał po golu Jakuba Banasika. W drugiej połowie do głosu doszli goście, którzy prowadzili już 6:3. W końcówce ekipie z Końskich udało się zmniejszyć przewagę. - Szkoda, że mecz nie trwał jeszcze kilka minut. Może udałoby nam się wyrównać - mówił Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna.

W kolejnym meczu, w sobotę, 15 października, o godzinie 12, konecki zespół zmierzy się na wyjeździe z Resovią Rzeszów.