Nerwowo w meczu klasy okręgowej. Były czerwone kartki, duże emocje i wygrana Łysicy Bodzentyn z Piastem Stopnica. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
W ciekawym meczu klasy okręgowej Piast Stopnica przegrał z Łysicą Bodzentyn 1:3.

Piast Stopnica - Łysica Bodzentyn 1:3 (1:1)
Bramki: Adrian Jankoski 45+1 - Jakub Chrzanowski 32, 77, Dominik Chrzanowski 90+3.
Piast: Drozdowski (34. Klęk) - Osiński, Piotr Rajca, Machniak (60. Pitkiewicz), Jędo (72. Rzepa) - Wojciechowski, Jankoski, Cielibała, Żmuda - Augustyn, Gawroński.
Łysica: A. Dymanowski - Wąsik (70. Janiuk), Moskwa, Bandura, Kilijański - Dereń (70. Koprowski), B. Wiecha (60. Kutera), K. Wiecha, Mikosa - J. Chrzanowski, D. Chrzanowski (85. Zegadło).

-Gospodarze też mieli okazje, ale nasze mieliśmy przewagę, stworzyliśmy więcej okazji. Wygraliśmy zasłużenie - powiedział Tomasz Dymanowski, trener bramkarzy Łysicy.

Czerwone kartki w konsekwencji dwóch żółtych otrzymali Marcin Wojciechowski z Piasta w 90+3 minucie oraz Dominik Chrzanowski z Łysicy w 90+5 minucie. Czerwony kartonik ujrzał tez Tomasz Dymanowski, kierownik drużyny i trener bramkarzy Łysicy.