Nida Pińczów wygrywa w sparingu

(ALI)
Robert Chlewicki strzelił bramkę dla Nidy w sparingu z Koroną II.
Robert Chlewicki strzelił bramkę dla Nidy w sparingu z Koroną II. A. Ligiecki
W rozegranym w sobotę sparingu Nida Pińczów pokonała na własnym boisku Koronę II Kielce 3:1.

Był to pierwszy mecz kontrolny pińczowskiej drużyny. Nida pokazała się z dobrej strony i prowadziła już 3:0, po bramkach Marcina Karpińskiego, Roberta Chlewickiego i Marcina Kołodziejczyka. Honorowego gola dla rezerw Korony strzelił w ostatniej minucie Daniel Rabenda.

Sobotnie spotkanie było okazją do testowania zawodników, którzy mogą zasilić Nidę w nowym sezonie. Wystąpili między innymi: pomocnik Marcin Kołodziejczyk z Naprzodu Jędrzejów, obrońcy Michał Prus-Niewiadomski z LKS Nieciecza i Konrad Ciacia z Zenitu Chmielnik, a także bramkarz Adrian Zyguła, który powrócił do zespołu po blisko rocznej przerwie spowodowanej kontuzją.