Nidzica Dobiesławice chce utrzymać czwarte miejsce w lidze

(kar)
Trener Stanisław Gruchała liczy na dobry wynik w meczu z Zorzą.
Trener Stanisław Gruchała liczy na dobry wynik w meczu z Zorzą. Kamil Markiewicz
Sezon w drugiej grupie klasy A zbliża się ku końcowi. Nidzicy Dobiesławice do rozegrania pozostały jeszcze dwa spotkania. Nasz zespół chce na koniec sezonu zająć czwarte miejsce w lidze.

W niedzielnym spotkaniu podopieczni trenera Stanisława Gruchały ulegli w wyjazdowym spotkaniu Agricoli Łoniów 2:3. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gracze Nidzicy, po golu Bartosza Jesionki. Niestety jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Piotr Dobrowolski. Tuż po przerwie gola dla Agricoli strzelił Paweł Kaczmarczyk i nasz zespół przegrywał 1:2. W 75 minucie gola dającego remis naszej drużynie strzelił Przemysław Nowak. Nidzicy nie udało się utrzymać tego wyniku do końca. W 85 minucie Kaczmarczyk strzelił drugiego gola i nasz zespół ostatecznie przegrał.

Wczoraj Nidzica rozegrała mecz z Basztą Rytwiany. Zakończył się on po zamknięciu tego wydania "Echa Kazimierskiego". Jego wynik podajemy w dzisiejszym, podstawowym wydaniu "Echa Dnia".

W niedzielę, o godzinie 13.30, na boisku w Koszycach, Nidzica podejmować będzie Zorzę Tempo Pacanów. Nie wiadomo, czy w tym meczu z powodów osobistych będzie mógł zagrać Artur Gzyl. - Liczymy na dobry wynik. Mam nadzieję, że zawodnicy zagrają z dużym zaangażowaniem - powiedział Stanisław Gruchała.