Nidzica Dobiesławice skończyła sezon w środku tabeli

DW
Marlena Siemieniec
Nidzica Dobiesławice w dobrym stylu zakończyła zmagania w sezonie 2018/2019 w grupie drugiej świętokrzyskiej klasy A.

Podopieczni trenera Adama Idziaka swój ostatni mecz w tych rozgrywkach wygrali 3:2 na wyjeździe z rezerwami Wiernej Małogoszcz.

Dla zespołu z powiatu kazimierskiego gole strzelali Michał Ślaski w 21. minucie gry, Dominik Jaworski w 24. oraz Przemysław Nowak w trzeciej minucie doliczonego do drugiej połowy czasu gry, z rzutu karnego.

Ten rezultat i wszystkie pozostałe osiągane w ostatnim sezonie pozwoliły Nidzicy na zajęcie szóstego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek.

Liczba zdobytych punktów, 31, jest niewiele mniejsza, niż w sezonie 2017 / 2018. Wtedy udało się ich zgromadzić 34, jednak dało to lepsze miejsce w tabeli. Wówczas Nidzica skończyła na drugiej lokacie, za Piaskowianką Piaski.