Niezły mecz szczypiornistek KSS w Piotrkowie

PK
S. Stachura
W sparingowym meczu piłkarek ręcznych Piotrcovia Piotrków Trybunalski pokonała KSS Kielce 32:22 (17:10).

KSS zagrał bez Marii Giedroit, która przechodzi badania lekarskie oraz Pauliny Muchockiej, która ma lekki uraz śródstopia.

- Po ciężkim zgrupowaniu w Muszynie dziewczyny odzyskały świeżość i pokazały się w tym sparingu z dobrej strony, na pewno z dużo lepszej, niż podczas turnieju na Słowacji - powiedział kierownik drużyny KSS Marcin Janiszewski.

Przewaga trzeciej drużyny poprzedniego sezonu nad beniaminkiem długo wahała się między czterema a siedmioma bramkami. Jeszcze w 48 minucie po golu z kontry Aleksandry Pokrzywki gospodynie wygrywały tylko 23:18. W ostatnich minutach kielczanki grały niemal cały czas w liczebnym osłabieniu, co wykorzystały rywalki.

O godzinie 16 drugi mecz pomiędzy tymi zespołami.

KSS: Kawka, Wiekiera - Zawierucha, Olejarczyk, Dziedzic 1, Pokrzywka 6, Słoma, Nowak 2, Woźniak, Młynarska 1, Kot 2, Porębska 2, Osiak 1, Rosińska 7, Łutaj.