Olimpijka z Rio Lilia Fiskovicz już z licencją w Rudniku

/dor/
Lilia Fiskovicz z LKB Rudnik
Lilia Fiskovicz z LKB Rudnik Archiwum prywatne
Zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza Rudnik startowali w Biegu Fabrykanta, który odbył się w Łodzi.

W biegu na 10 kilometrów w kategorii open kobiet zwyciężyła Lilia Fiskovicz z czasem 35,59. -Lilia ma już licencję naszego klubu. To olimpijka z Rio, w barwach Mołdawii startowała w maratonie - mówił Sylwester Dudek, prezes LKB. Druga była Olesia Smowzenko - 38,33. W rywalizacji mężczyzn open drugie miejsce zajął Wiktor Nagirak 33,44, a trzecie Sergiej Fis-kovicz - 33,45.

Sport Echo Dnia

Lilia Fiskovicz z LKB Rudnik przy pomniku Chrystusa Odkupiciela podczas pobytu na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

Drużynowo LKB zajął pierwsze miejsce w gronie 32 ekip. W biegu wystartowało 1530 zawodników, między innymi z Niemiec, Mołdawii, Ukrainy, Kolumbii, Francji i Portugalii.