Orlicz Suchedniów zremisował z Neptunem Końskie 2:2 w meczu Hummel 4.ligi świętokrzyskiej. To spora niespodzianka. Zobacz bramki

Stanisław Wróbel
Pixabay
W 6.kolejce Hummel 4.ligi świętokrzyskiej Orlicz Suchedniów zremisował z Neptunem Końskie 2:2. Ten wynik można uznać za sporą niespodziankę.

Orlicz Suchedniów - Neptun Końskie 2:2(0:1)

Bramki:Neptun: samobójcza 55, Castillo 70
Naptun: Herda - Krapach, Skalski, Piotrowski, Markowicz - Blach, Marcinkiowski, Castillo, Kwiecień - Banasik, Wójciak.

Wynik w Suchedniowie można uznać za sporą niespodziankę. Orlicz, który słabo rozpoczął sezon i był po pięciu meczach bez punktu mocno postawił się faworyzowanemu Neptunowie. W efekcie mecz zakończył się remisem co oznaczało pierwszą zdobycz punktową w tym sezonie dla klubu z Suchedniowa.

Trener Neptuna Arkadiusz Bilski tak oceniał przebieg meczu: - Na samym początku meczu mieliśmy ze cztery sytuacje do zdobycia bramki i powinniśmy otworzyć wynik. Tymczasem w 10 minucie Orlicz wyszedł na prowadzenie. Przez kolejne minuty atakowaliśmy, ale wszystko rywale rozbijali przed polem karnym. Orlicz po kontrach mógł podwyższyć. Po zmianie stron nacisnęliśmy jeszcze mocniej i doprowadziliśmy do remisu, potem wyszliśmy na prowadzenie, Nie udało się go zachować, rywal po wybiciu piłki przed pole karnym i przegranym pojedynku przez obrońcę wyrównał. Rzuciliśmy wszystkie siły by wygrać, niestety się nie udało. W całym meczu byliśmy stronę przeważającą, ale za to niestety nie dają zwycięstwa.