Ostre strzelanie KSZO. 7:0 z Siarką

Rafał SOBOŃ
Spotkanie z Siarką miało być okazją do pokazania strzeleckich umiejętności przez napastników. Cel został osiągnięty fot. Rafał Soboń
Na obecny tydzień szkoleniowiec ostrowczan Czesław Jakołcewicz zaplanował sparingi z teoretycznie słabszymi rywalami. W środę KSZO wysoko pokonał Siarkę Tarnobrzeg 7:0.

Już do przerwy po bramkach Tomasza Bzdęgi, Igora Pavlovicia i dwóch trafieniach Krystiana Kanarskiego wynik rywalizacji był przesądzony. Kibicom szczególnie podobało się trafienie Kanarskiego z 32 minuty, kiedy po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego piłka wpadła w samo okienko. W drugiej odsłonie gry dwie bramki dołożył jeszcze Pavlović kompletując przy tym hattricka, a wynik meczu na 7:0 ustalił w 85 minucie Adrian Frańczak.

Kolejny mecz sparingowy piłkarze KSZO rozegrają w sobotę. O godzinie 12 na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego zmierzą się z drugoligowym Startem Otwock, w którego barwach występuje były piłkarz pomarańczowo-czarnych, Adam Warszawski.

KSZO Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg 7:0 (4:0)

Bramki: Bzdęga 9, Kanarski 16, 32, Pavlović 29, 47, 53, Frańczak 85

KSZO: Cokorilo - Samba Ba, Kolarov, Czarnecki, Stachurski, Cieciura, Skórnicki, Kanarski, Nowosielski, Bzdęga, Pavlović oraz Blagojević, Lasocki, Łatkowski, Brytan, Frańczak, Dziadowicz

Siarka: Biało - Jakubowski, Stępień, Łukawski, Rożek, Kuranty, Duda, Madeja, Preizner, Kwieciński, Walat oraz Lasota, Zasadni, Ozimek, Beszczyński, Kabata

KSZO Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg 7:0
Załadowane przez: echodniaeu. - Koszykówka, baseball, piłka i wiele więcej sportowych wideo!