Partyzant Radoszyce zagra w niedzielę z Wisłą Sandomierz

(KAR)
Partyzant Radoszyce pokonał na własnym boisku Spartę Caffaro Kazimierza Wielka 2:1.

Naszą drużynę na prowadzenie wyprowadziła w 60 minucie Bartosz Sosiński. Goście w 72 minucie wyrównali. Zwycięskiego gola dla naszej drużyny strzelił w 90 minucie Bartłomiej Papros

W niedzielę godzinie 16 Partyzant zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Sandomierz.

Radoszycki zespół przystąpi do konfrontacji bez borykającego się z problemami zdrowotnymi Dawida Kuterskiego. Do gry po chorobie wraca Michał Grudzień.

- Czeka nas trudna konfrontacja z liderem rozgrywek. Jedziemy do Sandomierza walczyć o punkty. Zobaczymy, co uda nam się ugrać z tak silnym przeciwnikiem - powiedział Jarosław Komisarski, trener Partyzanta.