Partyzant w Radoszycach z Koroną, Neptun podejmuje Hetmana

Kamil Markiewicz
Grzegorz Samburski (z prawej) zdobył bramkę dla Partyzanta Radoszyce w spotkaniu z Alitem Ożarów Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu czwartej ligi Partyzant Radoszyce odniósł cenne zwycięstwo pokonując na własnym boisku Alit Ożarów 2:0. Radoszycki zespół prowadził już od 1 minuty po trafieniu Karola Nieszporka. Wynik pojedynku ustalił w 78 minucie Grzegorz Samburski strzelając gola z rzutu karnego. W środę, w zaległym spotkaniu Partyzant uległ u siebie Wiśle Sandomierz 0:3.

Mniej szczęścia miał Neptun Końskie, który tego samego dnia mierzył się na wyjeździe z walczącym o awans do trzeciej ligi Zdrojem Busko-Zdrój. Co prawda konecka drużyna prowadziła 1:0, po trafieniu Damiana Maciejewskiego w 37 minucie, ale ostatecznie przegrała 1:2. W 69 minucie do wyrównania doprowadził Filip Rogoziński, a w 70 minucie zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Madej.

Nasze drużyny rozegrają mecze 31. kolejki. W sobotę, o godzinie 12, w Radoszycach Partyzant zagra z rezerwami Korony Kielce. Gospodarzem tego meczu będzie zespół z Kielc. W niedzielę, godzinie 17, Neptun podejmował będzie Hetmana Włoszczowa.