Patryk Niekłań ze Starachowic w finale Mam Talent!

  Patryk Niekłań ze Starachowic w finale Mam Talent!

  Anna Bilska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Patryk Niekłań ze Starachowic podczas półfinałowego występu w Mam Talent.
  1/12
  przejdź do galerii

  Patryk Niekłań ze Starachowic podczas półfinałowego występu w Mam Talent. ©Mirosław Sosnowski/Tvn

  Patryk Niekłań ze Starachowic wywalczył w sobotę awans do finału show TVN Mam Talent. Wykonał widowiskowy pokaz w tak zwanym Cyr Wheel, czyli metalowym pierścieniu, który poprzez siły odśrodkowe wywołane przez artystę wprawiany jest w ruch. W półfinale programu Mam Talent wystąpiła też Monika Urbanowicz z powiatu staszowskiego, która oczarowała swoim głosem, lecz nie weszła do finału.
  W jedenastym odcinku Mam Talent o wejście do wielkiego finału walczyli Tap Bros, Crate of Wax, Damian Spętany, Karolina Szkiłądź, Red Heels Dance, Maria Kochańska oraz wokalistka Monika Urbanowicz ze Sztombergów w powiecie staszowskim i trener personalny oraz artysta cyrkowy Patryk Niekłań ze Starachowic.

  Wszystkie występy oglądali jurorzy - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Swoje głosy oddawali także telewidzowie. Ostatecznie do finału dostali się Maria Kochańska grająca na hangdrumie i 30-letni artysta cyrkowy ze Starachowic, Patryk Niekłań.

  Patryk sztuką cyrkową zainteresował się jeszcze na studiach. Pierwsze kontrakty pojawiły się zaraz po ich skończeniu.

  Na pierwszy kontrakt pojechał do Izraela, potem były Niemcy i praca w największym parku rozrywki. Był też na Filipinach i w Dubaju na otwarciu Formuły 1.

  W Chinach występował w największym cyrku na świecie. Niedawno dostał także propozycję z Bollywood! Zawsze był bardzo sprawny fizycznie, od 6-go roku życia trenował piłkę nożną, w wieku 12 lat zaczął trenować koszykówkę. Kontuzja wykluczyła go z czynnego uprawiania sportu. Wtedy zainteresował się sztuką cyrkową.

  Jak opowiada Patryk, oglądał z dziewczyną filmy na YouTube i trafił na chłopaka, który wykonywał numer z obręczą. Wszystkiego uczył się z filmów na YouTube. Rozrysowywał sobie figury, powtarzał w nieskończoność. Podkreśla, że wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy. Aż sześć razy w tygodniu ćwiczy z kołem. Tygodniowo poświęca 15 godzin na treningi. Z biegiem czasu zaczęły się pojawiać nowe kontrakty, obecnie na brak propozycji nie może narzekać.

  Warto dodać, że Patryk jest synem znanego działacza piłkarskiego Mirosława Niekłania.

  Już podczas castingu jego akrobacje w obręczy zrobiły takie wrażenie na jury, że od razu trafił do odcinków na żywo (złoty przycisk wcisnął Agustin Egurrola).

  - To był najlepszy występ dzisiejszego wieczoru. Jesteś wybitny. Dziękuję, że przyszedłeś do naszego programu - powiedział po półfinałowym występie Agustin. Żeńska część jurorów też była zachwycona. - Patryk, jestem pełna podziwu dla twoich umiejętności. Myślę, że to jest jeden z najlepszych występów w tych jedenastu edycjach - stwierdziła Małgorzata Foremniak.

  Teraz nasz talent powalczy w wielkim finale i stanie przed szansą zdobycia 300 tysięcy złotych. - Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy we mnie wierzyli, wspierali, motywowali, zagrzewali ciepłym słowem - mówi Patryk. - Szczególne podziękowania dla tych, którzy wysłali na mnie smsy - to nasz wspólny sukces! Mam nadzieję, że nie zawiodę w finale będę się starał ze wszystkich sił aby zrobić jeszcze lepsze show! Mam głowę pełną wyobraźni, żeby tylko udało się to przełożyć na rzeczywistość - zapowiada artysta.

  W półfinale Mam Talent prezentowała się także 14-letnia Monika Urbanowicz ze Sztombergów w powiecie staszowskim. Tydzień wcześniej, jej młodszy brat - perkusista Szymon. CZYTAJ WIĘCEJ: Monika Urbanowicz z powiatu staszowskiego zaśpiewała w półfinale Mam Talent
  ZOBACZ WYSTĘP PATRYKA NIEKŁANIA W PÓŁFINALE MAM TALENT

  ZOBACZ TEŻ WYSTĘP PODCZAS CASTINGU:  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
  Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

  TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


  Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

  TOP 10 skutecznych sposobów, żeby zwiększyć zdolność kredytową. Znasz te metody?

  Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]

  Pokaz Laserów na Placu Wolności w Kielcach na 11 Listopada

  Źródło:echodnia.eu

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się