Paula Gorycka piąta w Belgii

/SAW/
Paula Gorycka  zajęła piąte miejsce w zawodach Pucharu Świata w Belgii.
Paula Gorycka zajęła piąte miejsce w zawodach Pucharu Świata w Belgii. Fot. Kamil Markiewicz
Paula Gorycka z kieleckiej grupy 4F e-Vive Racing Team zajęła piąte miejsce w kategorii do lat 23 w silnie obsadzonych zawodach Pucharu Świata w kolarstwie górskim, które odbyły się w Belgii.

Zawody rozgrywane były się w bardzo mocnej obsadzie. Podopieczna trenera Andrzeja Piątka była piąta na trasie liczącej 14,3 km, a straciła do zwyciężczyni Ukrainy Jany Belomojny 1 minutę 13 sekund. Na 14 miejscu zawody ukończyła inna zawodniczka 4F e-Vive - Monika Żur (strata 3,29).