Pewna wygrana Neptuna w Bielinach

(KAR)
Ernest Supierz (z prawej) strzelił dwa gole dla Neptuna Końskie w spotkaniu z Nidzianką Bieliny. Kamil Markiewicz
W sobotnim spotkaniu czwartej ligi, Neptun Końskie zwyciężył w Bielinach z Nidzianką 3:0. Dwie bramki dla koneckiej drużyny strzelił Ernest Supierz.

Nidzianka Bieliny - Neptun Końskie 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Ernest Supierz 15, 0:2 Supierz 35, 0:3 Jan Sroka 90.

Nidzianka: Bera - Chlewicki (70. Kobyłecki), Satro, Durlej (80. Kwiatek), B. Gawęcki - Brożyna (85. Gawęcki), Buras, Kuzincow, Boleń - Sito, Pindral.

Neptun: Herda - Bandura, Kamont, Prus-Niewiadomski, Maciejewski - Supierz (78. Cieślik), Szymkiewicz, Mularczyk, Gardynik (65. Pilarski) - Armata, Pach (75. Sroka).

Sędziował: Kamil Pastuszka.

- Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando. Gospodarze tylko dwukrotnie nam zagrozili. W obu sytuacjach dobrze interweniował Łukasz Herda. Przeciwnicy zagrażali nam jedynie po stałych fragmentach gry. W drugiej połowie trochę zbytnio się cofnęliśmy do defensywy - mówił Waldemar Szpiega.