Pewna wygrana Wisły Sandomierz w sparingu ze Stalą Kraśnik

Dorota Kułaga
Wisła Sandomierz wygrała ze Stalą Kraśnik 5:1.
Wisła Sandomierz wygrała ze Stalą Kraśnik 5:1. Mateusz Kulita
W sobotnim meczu kontrolnym czwartoligowa Wisła Sandomierz wygrała ze Stalą Kraśnik 5:1 (4:0).

Bramki: Mateusz Michalski 12, 36, Maciej Ziółek 15, 25, Damian Juda 73 – Rafał Król 80.
Wisła: I połowa: Pietrasik – Ziółek, Korona, Górski, Chorab – Łata, Sudy, Nikanowycz, Juda – Siepierski, Michalski; II połowa: Drzymała –Maruszczak, Korona, Beszczyński, Bażant – Piątkowski, Tur, Nikanowycz (70. Sudy), Szymański - Drapsa, Michalski (70. Juda).
-Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. W drugiej, już po zmianach, więcej z gry miała Stal, ale nasze zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone – powiedział Mateusz Kulita, kierownik drużyny Wisły.