Pewna wygrana Wisły Sandomierz w sparingu ze Zdrojem Busko - Zdrój. Trzy gole Damiana Judy

Dorota Kułaga
Wisła Sandomierz wygrała mecz kontrolny ze Zdrojem Busko-Zdrój 5:1.
Wisła Sandomierz wygrała mecz kontrolny ze Zdrojem Busko-Zdrój 5:1. Fot. Piotr Chorab
W meczu kontrolnym rozegranym w Staszowie trzecioligowa Wisła Sandomierz wygrała z czwartoligowym Zdrojem Busko-Zdrój 5:1 (3:1).

Trzy gole dla Wisły strzelił Damian Juda, jedną bramkę zdobył Michał Mokrzycki, a jedno trafienie było samobójcze.

Wisła (I połowa): Drzymała - Ziółek, Beszczyński, Górski, Miroszka - Piątkowski, Nikanowycz, Mokrzycki, Piechniak, Bażant - Juda.

Wisła (II połowa): Drzymała - Ziółek (70. Trojanowski), Beszczyński, Górski, Bażant (65. Jakóbczyk) - Ferens, Sudy, Mokrzycki, Piechniak (65. Szustak), Łata - Drapsa.