Pięć medali karateków z Niekłania Wielkiego w Skierniewicach

/dor/
Karatecy z Niekłania Wielkiego w Skierniewicach wywalczyli pięć medali.
Karatecy z Niekłania Wielkiego w Skierniewicach wywalczyli pięć medali. Archiwum klubu
Kolejny dobry występ zaliczyli karatecy z Niekłania Wielkiego. W Skierniewicach rywalizowali II Turniej Karate Shinkyokushin Skierniewice Cup 2017 z okazji 560-lecia miasta. Wystartowało w nim około 180 zawodników z kilku klubów z Polski.

Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW Skarżysko pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego, wystartowało 7 zawodników, którzy zdobyli pięć medali - trzy złote, srebrny i brązowy. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Ola i Julia Domagała oraz Szymon Zych. Na drugim miejscu zawody zakończyła Klaudia Trudnos. Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Wiktor Nowak, który zdobył swój pierwszy medal. Nieco mniej szczęścia mieli Kasjan Sroka i Piotr Lisowski, którzy zajęli miejsca 5-8.