Pierwsze zwycięstwo zespołu z Nowin w pierwszej lidze futsalu

Zespół z Nowin odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Zespół z Nowin odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. archiwum klubu
Pierwsze zwycięstwo odniósł wreszcie w tym sezonie zespół z Nowin.

GKS Ekom Futsal Nowiny - Futsal Team Brzeg 7:3 (3:1)

Bramki: Maciej Ponikowski 2, 16, 29, 34, 34, Tomasz Lasota 12, Mateusz Zacharski 52 - Paweł Boczarski 19, Wojciech Krawców 36, 39.

GKS: Dobrodziej, Kozub - Lurzyński, Zacharski, Ponikowski, Łabęcki - Król, R. Szymonek, Korol, Lasota, Paweł Markowicz, Cyranowski, P. Szymonek, Dorowski.

Mecz ułożył się po myśli podopiecznych Adama Lichoty. W 1 minucie i 29 sekundzie Emil Lurzyński idealnie obsłużył Macieja Ponikowskiego, a ten zdobył bramkę. Później świetnymi interwencjami popisywał się Sebastian Dobrodziej. Na 2:0 podwyższył Tomasz Lasota w 12 minucie, a na 3:0 Ponikowski. Ten sam zawodnik po przerwie trafił jeszcze trzy razy (dwa gole strzelił w 34 minucie) i gospodarze odnieśli pewną wygraną. W następny weekend GKS zagra z Remedium Pyskowice.