Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali z Karpatami Krosno 1:0 w meczu trzeciej ligi. Zwycięską bramkę zdobył Dariusz Brągiel

Dorota Kułaga
KSZO 1929 Ostrowiec wygrał z Karpatami Krosno 1:0.
KSZO 1929 Ostrowiec wygrał z Karpatami Krosno 1:0. Jakub Czech
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec w piątek, 24 maja, rozegrali mecz 32. kolejki grupy czwartej trzeciej ligi. Na wyjeździe wygrali z Karpatami Krosno 1:0, a zwycięską bramkę zdobył Dariusz Brągiel w 40 minucie.

Wygrana KSZO 1929 Ostrowiec z Karpatami Krosno

Karpaty Krosno - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:1)
Bramka: Dariusz Brągiel 40.
KSZO 1929: Klon – Żebrowski (59 Łukasz Mazurek II), Domagała, Łukasz Mazurek I, Gulba (59 Lis) – Senko (90+1 Stefański), Kołoczek, Tymoszenko, Zimnicki, Brągiel – Pisarek (82 Lipka).
Karpaty: Perchel – Stasz, Hudzik, Duda (79 Maschenko), Prytykovskyi – Paczkowski (61 Radulj), Czekański, Akhmedov ż (79 Djoulou), Filipchuk (61 Radulj), Białogłowicz – Demianenko (61 Wlaźlik).
Żółte kartki: Domagała, Brągiel, Gulba, Kołoczek (KSZO), Stasz, Akhmedow, Hudzik, Demianenko (Karpaty).
Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).
Widzów: 200.

Piłkarze KSZO 1929 jechali na mecz z ostatnią drużyną w tabeli z nastawieniem zdobycia trzech punktów. I cel osiągnęli, chociaż to zwycięstwo nie przyszło łatwo. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 40 minucie, a jej autorem był Dariusz Brągiel. Z rzutu wolnego z 16 metrów uderzył po ziemi i zaskoczył bramkarza gospodarzy. Piłkarze Karpat mieli okazje do wyrównania. Najbliżej szczęścia był Michał Stasz, ale po jego strzale głową piłka trafiła w słupek.